קורסים והכשרות

כי להעביר ידע זוהי זכות גדולה

הקורסים המובילים בתחום האירוח לטווח קצר בישראל.

מורשת של תלמידים, לקוחות וקהילה שצומחים יחדיו והופכים נכסים לריווחיים יותר ומצליחים יותר.

פעילויות החברה מתרכזות בניהול עשרות נכסים להשכרה לטווח קצר במגוון פלטפורמות, ומספקת שירותים למארחים המעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום או מחפשים דרכים לייעל את אופי עבודתם ולהגדיל את הרווחיות.

הידע שנצבר במשך השנים אחרי אינספור לילות וימים של התנהלות יום יומית עם הפלטפורמות השונות הוביל ליצירת הקורסים השונים שבהם החברה מתמחה בהצטיינות.

הקורס הראשון הוא Airbnb Boost, הקורס המקוון הראשון בישראל המספק כלים מעשיים להצלחה באמצעות פלטפורמת Airbnb, בו מלמדים שלב אחרי שלב איך הופכים למארחים מצליחים.
הקורס הוא קורס אלקטרוני וניתן ללמידה מכל מקום ובכל עת.

הקורס השני בעל מאות בוגרים מרוצים ומעל 14 מחזורים הוא קורס בוקדמי, שותפות אדירה בין מובילי תחום האירוח לטווח קצר שהתאגדו יחדיו ויצרו קורס פרונטלי מקיף ועשיר המלמד על כל פלטפורמות המכירה השונות וכיצד להתמקצע בהם ומיועד לבעלי נכסים קטנים וגדולים הרוצים לשפר את ההזמנות של הנכס שלהם.

ידע, שיטות עבודה,
למידה.

הקורסים המובילים בארץ (פרונטלית ודיגיטלית) שיהפכו אתכם למארחים מקצועיים

קורס איירבנב בוסט

קורס אונליין ראשון מסוגו בישראל שילמד אתכם להיות מארחים מצטיינים ב-Airbnb כי להיות מאסטר ב-Airbnb אפשר ללמוד רק ממאסטר

הקורס מציג את כל השלבים להקמת נכס בצורה נכונה ואפקטיבית, חושף את הסודות וה"טריקים", מלמד איך לתמחר את הנכס ומאפשר לכם להפוך למאסטרים ב-Airbnb

קורס בוקדמי

הקורס הפרונטלי המוביל בישראל המלמד כיצד לבנות מערך מכירות אוטומטי בפלטפורמות השונות- Airbnb, Booking, ועוד…
הקורס מיועד לבעלי נכסים ובו אנו מלמדים כיצד לפתוח דפי מכירה בכל האתרים הבינלאומיים,  איך מורכב שוק אתרי התיירות הבינלאומיים ואיך לנצל זאת, מה ההבדלים בין האתרים השונים ואיך למצות את הפוטנציאל מכל אתר. איך לסנכרן בין האתרים וכיצד למשוך הזמנות ישירות ללא עמלות וזה רק על קצה המזלג